Makko Makina

Minipacker, çöp kasası, su tankeri, vidanjör, hook lift, skıp loader. belediye hizmet araçları, geri dönüşüm sektörü ataçmanları imalat ve bakımlarını yapmaktayız.

MAKKO KİMDİR?

Minipacker, devanfekte aracı, çöp kasası, vidanjör, press konteynırı, hook lift, skıp loader, belediye hizmet araçları, geri dönüşüm sektörü ataçmanları imalat ve bakımlarını yapmaktayız.

FABRİKAMIZ

Firmamızın bir Liman, Sanayi ve Fuar şehri olan TÜRKİYE’nin en büyük ikinci ticaret merkezi olma özelliğine sahip İZMİR ilinde kurulu olması en büyük avantajları içerisinde yer almaktadır.

ÜRETİM

Firmamız araç üst yapı ve sektörün ihtiyacını karşılamak amaçlı özel proje üretimleri ve TSE ve DIN norm standartlarına uygun talebe göre istenilen üretimlerde hizmet vermektedir.

REFERANSLARIMIZ

BORNOVA BELEDİYESİ, ALTAŞ YAPI, ERHAN NAKLİYAT, ATAY HOLDING, BA-ROS GERI DÖNÜŞÜM, AYDIN LINYIT MADEN İŞLETMECİLİĞİ, GERÇEK KAAN MADENCİLİK, KILICLAR GERİ DÖNÜŞÜM, MANİSA SEHZADELER BELEDİYESİ, KULA BELEDİYESİ, MANİSA TURGUTLU BELEDİYESİ, İZMİR NARLIDERE BELEDIYESİ, İZMİR FOCA BELEDİYESİ.
0
Müşteri
0
Sipariş
0
Teslim Edilen Ürün
0
Özel Üretim

Hakkımızda

Biz, Makko Araçüstü Ekipman Mak. Oto. Dış. Tic. San ve Tic. Ltd Şti. İzmir Türkiye de, kendimize ait 7000 m2 kapalı total de 10.000 m2 lik fabrikamızda yaklaşık 50 -100 arası kalifiye personelimizle araçüstü ekipman üretici firma olarak hizmet vermekteyiz. Sektörde 18 yıla dayanan tecrübemizle, belediye hizmet araçlarının üretimini ve ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

Makko Makine olarak  günümüz teknolojisini takip eden inovasyonlarımızla ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verecek farklı, kaliteli ekipmanlarımızla üst ekipman sektörünün yeni yüzü olmaktan gurur duyuyoruz.

TüV tarafından ISO 9001:2000 belgesi ve Dünya Standartlarına uygun CE belgemizle kalite sisteminin güvencesidir.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Üç ana grup ve içerisinde çeşitlilik gösteren ürün gruplarımız aşağıda yer almaktadır.

Araç Üstü Ekipmanlar: Hidroliftler, konteynır taşıma üniteleri/kancalı yükleyiciler, yer altı konteynır taşıma üniteleri, damperler, kar ile mücadele araçları, hidrolik sıkıştırmalı çöp kasaları, vidanjörler, su tankerleri.

Dezanfekte araçlar; tanklı dezanfekte aracı ve portatif dezanfekte aracı.

Özel Proje Ekipmanlar; Tanker yarı römorklar, çöp aktarma yarı römorklar, transmikser yarı römorklar, atık ayrıştırma tesisleri, tank taşıyıcılar, ağır hizmet tipi yarı römorklar, damperli yarı römorklar, konteynır taşıyıcı yarı römorklar.